Makramowe zestawy startowe – co w nich znajdziecie i dla kogo będą dobrym wyborem?

Od dziś w moim sklepie możecie zakupić dwa makramowe zestawy startowe. Jeśli zastanawiacie się czy będzie to coś dla Was zapraszam do lektury 😊

 

Zacznę może od tego, że zestawy startowe powstały  najpierw z myślą o moich kursantach , którzy zdecydowali się na zakup mojego autorskiego kursu Makrama od podstaw. Długo zastanawiałam się jaki zestaw będzie najlepszy i doszłam do wniosku, że stworzę 2 zestawy – podstawowy i rozszerzony tak, aby jeszcze bardziej dostosować się do Waszych oczekiwań.

Pierwszy z zestawów – zestaw podstawowy możecie nabyć w standardowej cenie 99 zł. Jest to  zestaw w którym znajduje się  :

200 m sznurek pleciony 3 mm ( kolor naturalny )

25 m sznurek pleciony 5 mm ( kolor naturalny )

Sznurek bambusowy 3 mm 25 m ( wybrany przez Was kolor )

Sznurek 2PLY 3 mm 25 m ( wybrany przez Was kolor )

Bukowa gałąź 50 cm

Korale okrągłe o średnicy 25 mm ( 10 sztuk)

Korale podłużne 15 mm ( 10 sztuk)

1 kółeczko drewniane 50 mm

LINK DO ZESTAWU : https://makramynablokowisku.pl/produkt/zestaw-do-makramy-podstawowy/

Wszystkie te produkty pozwolą Wam na stworzenie 4 makramowych projektów, które wykonywać będziemy na naszym kursie. Dzięki nim stworzycie makramę ścienną , makramowego liścia, prosty kwietnik oraz podkładkę pod kubek. Sznurka 2PLY , bambusowego i plecionego 3 mm zostanie Wam po kilkanaście metrów w sam raz na poćwiczenie splotów.

Drugi zestaw, rozszerzony kupicie w cenie standardowej 199 zł .

W zestawie znajdziecie:

200 m sznurek pleciony 3 mm ( kolor naturalny)

25 m sznurek pleciony 5 mm ( kolor naturalny )

Sznurek bambusowy 3 mm 25 m ( wybrany przez Was kolor )

Bukowa gałąź 50 cm

Korale okrągłe o średnicy 25 mm ( 10 sztuk)

Korale podłużne 15 mm ( 10 sztuk)

2x kółeczko drewniane 50 mm

2 x karabińczyk złoty

Sznurek 9 mm 10 m ( kolor naturalny )

3 x sznurek 2PLY 3 mm 25 m ( wybrane przez Was kolory )

4 x sznurek pojedynczo skręcany 3 mm 25 m ( wybrane przez Was kolory )

3x sznurek 2 mm 25 m ( wybrane przez Was kolory )

LINK DO ZESTAWU : https://makramynablokowisku.pl/produkt/zestaw-do-makramy-rozszerzony/

Drugi zestaw jest zdecydowanie bardziej rozbudowany pod kątem osób , które chcą lepiej poznać sznurki, przekonać się jak różnią się między sobą , jak ich grubość wpływa na wygląd wzorów, jaki sznurek najbardziej się podoba na danych projektach .  Ten zestaw będzie również najlepszym wyborem dla osób, które poza kursem chcą uczestniczyć w darmowym webinarze, który będzie zorganizowany na początku kwietnia. Zamawiając ten zestaw od razu będziecie mieli sznurki potrzebne do stworzenia 4 projektów  z naszego kursu oraz sznurki, które przydadzą się w czasie darmowego webinaru , na którym będziemy tworzyć wiosenne ozdoby, takie jak kwiaty i liście ( zobacz zdjęcie niżej ).

Jeśli szykujecie się do webinaru ze mną doradzam wybranie sznurków w kolorach : malinowy, różowe złoto, cukierkowy róż , szałwia, musztarda, butelkowa bądź militarna zieleń .

Nawet jeśli nie planujecie udziału w webinarze to dzięki dodatkowym sznurkom stworzycie dla siebie bonusowe produkty – breloczki do kluczy ( z zestawie są przecież dwa karabińczyki) dodatkowe liście, kwietniki czy podkładki pod kubek. Śmiało możecie sznurki 2PLY wykorzystać na wiosenne kwietniki – 25 metrowa szpulka spokojnie Wam na taki kwietnik wystarczy. Dzięki sznurkowi 9 mm możecie pobawić się w robienie chwostów, laleczek czy aniołków . Na wiosnę fajnie będzie również stworzyć sobie makramowe breloczki : w zestawie znajdziecie 2 karabińczyki i sami będziecie mogli wybrać czy do splotu użyjecie sznurka 2 czy 3 mm.

Oczywiście te zestawy nie są jedynie dla kursantów. Starałam się stworzyć dla Was 2 bardzo uniwersalne propozycje, które będą super zestawem startowym również dla osób, które chcą w jednym miejscu kupić produkty z którymi rozpoczną swoją przygodę z makramą . Sami możecie zdecydować czy wolicie kupić tańszy zestaw czy większy i bardziej pozbudowany. I z jednym i z drugim zestawem jesteście w stanie stworzyć makramy ścienne, kwietniki, liście, możecie z nimi poćwiczyć sploty , potestować i przekonać się co w makramie lubicie najbardziej.

 

Dodatkowo takie zestawy to naprawdę świetne pomysły na prezenty dla osób kreatywnych, które lubią tworzyć własne projekty DIY i uczyć się nowych technik rękodzieła.

Sznurki plecione oraz sznurek 9 mm dostępne są w kolorze naturalnym, za to wszystkie pozostałe kolory sznurków wybieracie sami co pozwoli, moim zdaniem, na stworzenie takich projektów, które będą najbardziej dostosowane pod Wasze gusta i oczekiwania.

Nic tylko zamawiać iiii …. Zaplatać ! 😊

 

 


Tutaj wpisz swój komentarz …